Psychoterapeuta Warszawa
Agata Królikowska-Trocińska

Agata Królikowska-Trocińska.

Jestem magistrem psychologii i psychoterapeutką w procesie certyfikacji w Szkole Trenerów i Psychoterapeutów Instytutu Terapii Gestalt w Krakowie. Zajmuje się indywidualną terapią osób dorosłych i młodzieży. Nieustannie staram się rozwijać swoje umiejętności, jako świadomy psychoterapeuta, Warszawa daje mi natomiast ku temu duże możliwości.

Doświadczony psychoterapeuta…

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam uczestnicząc w licznych szkoleniach doskonalących warsztat mojej pracy oraz odbywając staże m.in. w Hospicjum Miejskim w Płocku, w Młodzieżowym Ośrodku Profilaktyki i Psychoterapii w Warszawie oraz w Stowarzyszeniu Lambda w Warszawie, gdzie prowadziłam 2-letnią grupę wsparcia dla kobiet homoseksualnych. Swoją pracę regularnie superwizuje w ITG.

Czym dla mnie jest psychoterapia?

Jako psychoterapeuta z pełną odpowiedzialnością mogę stwierdzić, iż terapia to dla mnie swoista podróż, w trakcie której można spotkać się ze swoimi wewnętrznymi przeszkodami i ograniczeniami, które powstrzymują, hamują i utrudniają swobodne bycie. W trakcie tej wędrówki można odkryć swój prawdziwy potencjał, energię, wolność oraz nawiązać kontakt z samym sobą. W moim poczuciu terapia to odkrywanie i akceptowanie tego kim jesteśmy, ale również możliwość doświadczenia bliskiego i autentycznego kontaktu z drugą osobą. Uważam, że decyzja o podjęciu terapii to wyraz wielkiej odwagi i gotowości by uczynić swe życie szczęśliwym i pełnym

Agata Królikowska-Trocińska